Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

Tellimine

1. Lisa kaup ostukorvi ning vali kas soovid minna edasi ostukorvi tasuma või jätkata ostuga.
 
2. Valige sobiv transpordiviis ja klikkige nupule "Kinnita tellimus". Kui oled juba varem registreerunud kasutaja, tuleks enne tellimuse kinnitamist kasutajaga e-poodi sisse logida.
 
3. Ostja andmete lehel täida vormil nõutud andmed ning klikkige Salvesta. Sisestage palun korrektsed andmed, et soovitud toode ja arve ikka õigesse kohta jõuaksid. Edasi suunatakse teid maksmise lehele ja ühtlasi saadeti teie mailile ka arve.
 
4. Maksmise lehel vali sobiv pank, (Swed) kui soovid tasuda pangalingiga või krediitkaardiga. Saadetud arve alusel saad tasuda ka tavalise pangaülekandega. Kui maksad PayPal-iga siis palume meile saata vastav teavitus info@eturg.ee aadressile.

Enamus E-turu tooteid on reaalselt olemas meie Eesti laos ja soovitud kaup jõuab peale arve tasumist teieni 1 - 4 tööpäeva jooksul.
Tooted, mis on märkega TELLIMISEL, nende tarneaeg on 2-4 nädalat.
Erandjuhtudel võib toode olla alles teel meie poole, sellisel juhul anname kliendile sellest kindlasti ette teada.

Kauba transport

Müügileping jõustub peale kliendi arve tasumist ja sel hetkel pannakse ka tellitud toode teele.
Transpordiks on võimalik valida peamisi Eesti postiautomaate. Kasutame Omniva, SmartPOSTi ja DPD teenuseid. Soovi korral saame saate kaupa ka väljaspoole Eestit. Selleks võta meiega eraldi ühendust info@eturg.ee.

Kauba tagastamine

Ostjal on peale kauba kätte saamist õigus kaup 14 päeva jooksul müüjale tagastada. Tagastamise kulud katab ostja. Tagastatav kaup peab olema komplektne ja originaalpakendis. Tooted peavad olema kahjustamata ja kasutamata. Tagastatud kauba eest tagastatakse raha kuni 14 päeva jooksul. Kui tagastatud tooted on kasutatud või on osaliselt kahjustunud, on E-turul õigus vähendada tagastatud summat.

Garantii

E-turg annab toodetele 1-aastase garantii. Vigade ilmnemisel garantiiaja jooksul saab toote meile tagastada. Garantiilise toote tagastamise kulud katab E-turg. Kui viga vastab garantiitingimustele, vahetatakse toode uue vastu. Sama toote puudumisel tagastatakse kliendile raha täies ulatuses. Garantii alla ei kuulu vead mis on tekkinud põrutuste, vedelikega kokkupuudete jm mittesihtotstarbeliste tegevuste käigus.

Enne toote tagastamist palun võtta ühendust meiega aadressil info@eturg.ee ning kirjeldada probleemi. Pretensioon saata hiljemlat 1 kuu jooksul peale vea avastamist. Garantiiküsimustele anname vastuse hiljemalt kahe nädala jooksul.

Isikuandmete kaitse

E-turg suhtub ostu sooritanud isikute andmetesse suure lugupidamisega ning neid ei edastata kolmandatele osapooltele.